UDQpkQlIOEPsQrfi

До кінця цього року у Полтаві поруч з облдержадміністрацією має з’явитися сучасний Центр надання послуг. Він, за словами посадовців, буде конкурувати з найкращими подібними установами України та надаватиме громадянам понад 300 послуг. Про це повідомили сьогодні, 1-го лютого, під час наради із представниками територіальних органів влади та Полтавського міськвиконкому з приводу втілення у життя проекту […]

До кінця цього року у Полтаві поруч з облдержадміністрацією має з’явитися сучасний Центр надання послуг. Він, за словами посадовців, буде конкурувати з найкращими подібними установами України та надаватиме громадянам понад 300 послуг.

Про це повідомили сьогодні, 1-го лютого, під час наради із представниками територіальних органів влади та Полтавського міськвиконкому з приводу втілення у життя проекту будівництва ЦНАПу.

«Проект нового Центру надання послуг у Полтаві підтримують і представники облдержадміністрації, і обласної ради. Його також погодила профільна комісія ДФРР. Відповідно до бюджетних вимог, міський бюджет також буде залучено до пропорційного співфінансування», – зазначив перший заступник голови Полтавської облради Андрій Пісоцький.

Андрій Пісоцький

За словами Андрія Пісоцького, спільні зусилля облдержадміністрації та обласної ради допоможуть майбутньому центру за якістю та кількістю послуг увійти у число найкращих подібних установ в Україні. Серед таких сьогодні центри надання послуг Вінниці, Рівного та Харкова.

Детальніше про проект майбутнього центру розповіла директорка Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко. Вона зазначила, що ЦНАП у Полтаві буде двоповерховим, загальною площею близько 2000 м2. Також директорка розповіла про призначення окремих приміщень і розташування зон прийому відвідувачів.

«Якщо зараз ЦНАП при Управлінні адміністративних послуг Полтавської міської ради надає 94 послуги – то у майбутньому Центрі їх буде понад 300. Але існують такі центри в Україні, де ця кількість уже зросла до 400, тому нам буде, до чого прагнути», – підкреслила Інна Іщенко.

Інна Іщенко

Заплановано, що відвідувачі витрачатимуть у черзі до спеціаліста із свого питання не більше 20 хвилин. При цьому час оформлення звернення складатиме в середньому 10 хвилин.

Відповідно до плану робіт за інвестиційним проектом майбутній Центр мають відкрити до кінця 2018 року.

Нагадаємо, Центр з надання послуг збудують праворуч від фронтону будівлі обласної влади, на земельній ділянці по вул. Соборності, 45. ЦНАП у Полтаві буде схожий на подібну установу в Києві. Туди заплановано перенести сервісні центри області і обласного центру.

За матеріалом прес-служби Полтавської ОДА

Loading...