8KpSiZdjkeHqhrbt

На 15-й сесії міської ради депутати вирішили звільнити першого заступника мера Полтави – Михайла Шевченка. Для заміни заступника з питань ЖКГ, Андрія Ляміна, не вистачило голосів. Звучала пропозиція «повного перезавантаження» виконавчого комітету – відставки всіх заступників і секретаря ради, але наразі не знайшла підтримки депутатів. Міський голова прокоментував такі кадрові перевороти.

«Він (Матвійчук) подав цей проект рішення, я підписав. Тому що я так захотів», – Олександр Мамай коментує звільнення Михайла Шевченка.

Мер зазначив, що наразі він не має кандидатів на місце першого заступника і виконуватиме обов’язки цієї посади самотужки.

Михайло Шевченко

Відставка Андрія Ляміна – питання відкрите, адже голосів для звільнення не вистачило. Крім того, заступник із питань ЖКГ перебуває на лікарняному.

«Щодо Ляміна – пропозиція була. Чи був колапс, коли випав сніг? Був. Але сьогодні для того щоб замінити цю посаду, треба запропонувати іншу кандидатуру», – говорить мер.

Андрій Лямін

З приводу пропозиції Олександра Шамоти звільнити всіх 6 заступників – Олександр Мамай такої ж думки: варто спочатку запропонувати кандидатуру на заміну, а потім «знімати».

«Звільнити всіх заступників міського голови – як мінімум некоректно. Коли приходжу в басейн поплавати вдома, а дружина підходить і каже, що мені треба замінити рушник, я відповідаю: "Спочатку принеси чистий, потім заміниш старий"», – зазначив мер Полтави.

Про відставку Оксани Деркач, запропонованої Андрієм Матковським, міський голова висловився категорично:

«Оксана Деркач працювала зі мною і першу каденцію. Крим, Рим, вісім разів через мідні труби зі мною пролізла. Тому Оксана Антонівна буде секретарем міської ради, поки міським головою буде Мамай Олександр Федорович. Якщо навіть депутати назбирають 14 підписів, внесуть проект щодо її звільнення у порядок денний і знайдуть 22 голоси таємним голосуванням – я заветую. Повноваження поки що на це територіальна громада мені надала».

Оксана Деркач

Нагадаємо, на 15-й сесії також відбулися зміни у складі депутатського корпусу:

  • місце відкликаного депутата Дениса Поліщука посів Олександр Кісільов;
  • створена депутатська група «Єдність» (Деркач, Мартинюк, Корнійчук, Гаєвий, Діденко);
  • фракцію «Рідне місто» очолила Світлана Нестуля;
  • фракція «Соціал-демократичної партії» відновилася у складі трьох депутатів (Шамота, Синяк, Кісільов).

Фото Олега Журавльова, Анни Єгорової

Loading...