img_4588-48-copy

Голова Полтавської міської ради Олександр Мамай призначив радників, які курирують різні напрямки і галузі у місті.

Один з них – соратник Мамая Валерій Пархоменко, який балотувався на місцевих виборах від партії «За майбутнє». Зараз Пархоменко проходить перевірку, яку вимагає закон про очищення влади через зміни у виконкому. Про це він розповів 16 січня.

Зараз Валерій Пархоменко є патронатним радником Полтавського міського голови. За його словами, невдовзі стане відомо про те, хто стане заступником міського голови, адже поки міська влада не має кінцевого бачення щодо посад:

«Знаєте, поганий той солдат, який не хоче бути генералом. Амбіції (щодо посади першого заступника міського голови Полтави, – прим. авт) є. Якщо амбіцій немає, то людина не розвивається. Ми проговорювали питання щодо розвитку, але я не готовий поки сказати. Поки ми не вийдемо на сесію, ми не можемо знати хто стане заступниками».

На сайті Полтавської міської ради поблизу з прізвищем Валерія Пархоменка раніше вказали номер приймальні першого заступника міського голови. Згодом змінили на номер приймальні партії «За майбутнє» у Полтаві. Валерій Пархоменко і пресслужба міськради повідомили, що це була технічна помилка.

Видання Полтавщина пише, що окрім Пархоменка радницями стали:

  • Наталія Сук;
  • Світлана Тарашевська;
  • Ольга Борисенко.

Раніше звільнені посадовці Полтавської міської ради почали подавати декларації. Нагадаємо, що перелік звільнених посадовців міської ради можна переглянути за посиланням.

Loading...