photo_2021-12-10_12-20-32

Заяву опублікували на фейсбук-сторінці голови Полтавської громади.

«5 грудня на сайті так званого «Миротворця» з’явилося моє прізвище. Мені було закинуте звинувачення що я ніби-то посібник терористів. Брав участь в актах гуманітарної агресії проти України.

Це досить серйозні звинувачення на мою скромну адресу. Одразу заявляю, що все це повне безглуздя і добре спланована провокація проти мене. Мабуть, у моїх політичних опонентів немає законної сили мені протистояти, тому вони відчайдушно вдаються до брехні і всякого роду обливання брудом. Їм дуже хочеться розкалити політичну обстановку в Полтаві, аби дестабілізувати і без того складну ситуацію. Це вони намагаються всіляко вибити мене зі строю, щоб чинити безправ’я і сіяти хаос у місті.

Але офіційно заявляю – вам це не вдасться. Я не дам вам плювати в душі українців, доки житиму - не дозволю знущатися над Україною, над моєю рідною Полтавщиною, не дозволю паплюжити рід український і паскудити українську землю.

Мені соромно за тих, хто підхопив цю неправдиву інформацію і поніс її через соцмережі, пропагандистські сайти. Схаменіться, на кого ви працюєте і кому підігруєте?! Кожна подібна неправдива інформація несе загрозу інформаційній безпеці держави. І за це колись також прийдеться відповісти перед своїм народом і совістю.

Ще раз наголошую, я народився українцем, живу і працюю в Україні, Україна в моєму серці і розумі. Це моя земля, земля моїх дідів і прадідів, земля моїх рідних, друзів, Україна – це моя держава, і я нікому не дам можливості її знищити».

10 грудня у Полтаві відбувся протест. Мітингувальники вимагали вибачень від голови Полтавської громади Олександра Мамая за інтерв’ю, яке він дав телеканалу «Наш».

Нагадаємо, Олександр Мамай дав інтерв’ю телеканалу «Наш», де розповів про те, що на території України воюють США та Росія, «братовбивчу» російсько-українську війну тощо.

6 грудня ЗМІСТ запитав усіх голів фракцій Полтавської міської ради про враження від інтерв’ю та висловлених міським головою роздумів про політичну ситуацію. Про те як голови фракцій відреагували на інтерв’ю Олександра Мамая тут.

9 грудня секретар Полтавської міської ради Андрій Карпов опублікував на своєму ютуб-каналі звернення до міського голови Полтави. Карпов каже, що висловили міського голови розійшлися по всій Україні й Росії і він хотів би почути від міського голови або спростування цієї інформації, або пояснення, що він мав на увазі. Якщо Олександр Мамай цього не зробить, то Андрій Карпов вимагає відставки міського голови.

Loading...