Олександр Мамай

Полтавська міська ТВК оголосила офіційні результати виборів. Згідно з ними, у Полтаві переміг ексмер Олександр Мамай.

Результати озвучила голова Полтавської міської територіально-виборчої комісії Алла Назаренко 27 листопада, після того, як міська ТВК перерахувала голоси з дільниць, які увійшли до Подільської ТВК.

Усі протоколи здали районні у Полтаві ТВК:

  • Шевченківська районна ТВК – за Олександра Мамая 13 тис. 70 голосів, а за Сергія Іващенка 11 тис. 695 голосів;
  • Київська районна ТВК – за Олександра Мамая 9 тис. 817 голосів, а за Сергія Іващенка 9 тис. 87 голосів;
  • Подільська районна ТВК – за Олександра Мамая 5 тис. 946 голосів, а за Сергія Іващенка 5 тис. 603 голоси.

Підрахунок голосів в усіх районних у Полтаві ТВК завершився 23 листопада, але Подільська районна ТВК проводила перерахунок, адже там запідозрили представників виборчої комісії дільниці на вул.Сакко, 19А у фальсифікації протоколів.

Київська і Шевченківська ТВК першими порахували результати виборів міського голови Полтави.

Конфлікт кандидатів на посаду міського голови Олександра Мамая та Сергія Іващенка загострився на фоні затримки оголошення результатів виборів міського голови у Полтаві. Через це Мамай запросив однодумців на акцію непокори біля міськради.

У Полтаві не затверджують результати виборів з Подільської ТВК. Через це першу сесію можуть провести без міського голови. Опонент Мамая Сергій Іващенко каже, що він не впливає ані на Подільську ТВК, ані на міську ТВК.

25 листопада Подільська територіальна-виборча комісія двічі привезла міській ТВК на затвердження протоколи про результати виборів. Їх не затвердили через помилки. 26 листопада ТВК не отримала протоколів і уже 27 листопада на Подільську ТВК приїхали члени міської ТВК, щоб транспортувати з Подільської ТВК до міської ТВК уточнені протоколи. Тоді зник ключ від кабінету з протоколами, але поліцейські його знайшли.

Представники Олександра Мамая, депутати від партії «За майбутнє» на народний депутат України від Полтави Андрій Боблях звинувачують ТВК у затягуванні результатів виборів. У «Слузі народу» та «Рідному місті» кажуть, що опоненти тиснуть на членів ТВК.

Loading...