Опублікували фото наслідків обстрілу Полтавського району на Великдень

(Фото – Oleg Petrasiuk для epa_images)
5 травня росіяни поцілили по цивільній інфраструктурі Полтавщини.
Ракета влучила в елеватор на території Полтавської громади. Про це повідомили в Полтавській обласній військовій адміністрації 6 травня.
Унаслідок обстрілу сталася пожежа, яку згодом загасили рятувальники. Попри це, згоріла пшениця, яка знаходилася в елеваторі. Постраждалих від удару немає.

Ракетний обстріл Полтавщини 5 травня
О 16:25 на Полтавщині оголосили сигнал «повітряна тривога». Повітряні Сили ЗСУ повідомили про швидкісну ціль в напрямку Полтавщини й рекомендували полтавцям перебувати в укриттях. Згодом мешканці Полтавського району почули вибух.
О 16:44 Повітряні Сили оголосили відбій загрози. Тоді Філіп Пронін повідомив, що вибух, який спричинив ракетний удар, чули у межах Полтавського району. Згодом стало відомо, що ракета поцілила в об'єкт критичної інфраструктури. Внаслідок обстрілу ніхто не постраждав.
Ворожі удари по Полтавщині
29 квітня російська армія намагалася нанести удар по Миргороду керованими авіаційними ракетами.
О 12:00 на Полтавщині оголосили повітряну тривогу через активність ворожої тактичної авіації на північно-східному та напрямку. Військові повідомили: існує загроза застосування авіаційних засобів ураження.
За 12 хвилин стало відомо, що з північного сходу через Сумщину рухається ворожа ракета, що тримає курс на Миргород. За чотири хвилини стало відомо, що летить ще одна ракета курсом на Миргород зі сходу.
Як повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін, ворог атакував Полтавщину. Звуки вибухів чули в Миргородському районі. Постраждалих немає, як і влучань у цивільну чи критичну інфраструктуру немає.
23 квітня у Полтаві пролунав вибух. О 14:40 в області оголосили повітряну тривогу. Повітряні Сили ЗСУ повідомили про активність ворожої тактичної авіації на північно-східному напрямку. Згодом повідомили про ракети в напрямку Полтави. Ракетний удар спричинив звук вибуху, який згодом почули мешканці.
За попередньою інформацією начальника Полтавської ОВА Філіпа Проніна, внаслідок атаки ніхто не постраждав.