Осінні канікули у школах Полтавщини: назвали терміни

Школа на Дніпропетровщині (Фото – телеграм-канал «Великого будівництва»)
У більшості шкіл громад Полтавщини осінні канікули розпочнуться з 23 жовтня або з 30 жовтня.
Про терміни канікул у школах повідомили в Полтавській обласній військовій адміністрації 19 жовтня.
У 34 громадах області учні підуть на канікули з 23 жовтня, а у 22 громадах – з 30 жовтня.
Наразі в одній зі шкіл Михайлівської громади осінні канікули вже закінчилися, а нині тривають канікули в 10-ти школах Лохвицької громади.
Окрім цього, перенесли канікули на листопад у закладах освіти таких громадах:
- Новогалещинській – з 6 до 12 листопада;
- Михайлівській – з 21 до 26 листопада.
Осінні канікули у школах Нехворощанської громади перенесли на 1 грудня.
У деяких громадах об’єднали осінні та зимові канікули:
- Великобагачанська громада – з 25 грудня 2023 до 19 січня 2024;
- Великорублівська громада – з 22 грудня 2023 до 19 січня 2024;
- Хорольська громада – з 30 грудня 2023 до 21 січня 2024.
Укриття в школах Полтавщини
Держава вкладе 54 млн грн в укриття на Полтавщині. Загалом на капітальні ремонти 9 укриттів шкіл на Полтавщині витратили 63,3 млн грн.
Роботи фінансують з державного та місцевих бюджетів. Завершити оновлення протирадіаційних укриттів планують до кінця жовтня. На ремонти протирадіаційних укриттів витратили гроші з державного – майже 55 млн грн і місцевих бюджетів 8,3 млн грн.
Раніше ЗМІСТ писав, що 90% шкіл і дитсадків Полтавщини мають укриття.
Торік школи Полтавщини розпочинали навчальний рік, маючи до 40% придатних до використання укриттів. У дитсадків цей відсоток був нижчий. Нині область має у середньому близько 90% підготовлених укриттів у закладах освіти. Майже 70 закладів освіти не мають сховищ.
До кінця цього року громади Полтавщини мають підготувати проєктно-кошторисну документацію на укриття, щоб завершити їхнє облаштування у 2024 році.