Підземний перехід на Шевченка відремонтують, коли покращиться погода, – проектувальник

Протікання нового даху підземного переходу, розташованого на перехресті вулиць Шевченка та Європейської, скоріш за все, відбувається через негерметичні шви.
У зв'язку зі сіногопадами, що накрили Полтаву з початку січня, а потім і потепління, дах відремонтованого підземного переходу почав протікати.

Про це розповів головний інженер проекту Сергій Мурза у четвер, 31 січня. За його словами, подібних проблем не повинно було виникнути, адже проектом передбачено, що скло витримує вагу до 200 кг.
«Скоріш за все, підрядник поспішав завершити вчасно всі роботи, тому тепер виникли складнощі зі швами на перекритті. Можливо, вони не герметичні, можливо, зробили їх неправильно».
Як пояснив головний інженер, у проекті передбачена монолітна стеля. Він зазначив, що у кожного підрядника є гарантійний термін, у який він зобов’язаний виправити недоліки. Вони вже обговорювали протікання даху, і той завірив Мурзу, що шви дороблять:
«Треба дочекатися теплої погоди, бо коли лежить сніг, ніхто не працює. Він пообіцяв, що все виправлять».
Головний інженер зазначив, що морози, прогнозовані на наступному тижні, погіршення ситуації не принесуть.
Додамо, що реконструкцію переходу, яку виконувало ТОВ «Асфер груп», завершили наприкінці грудня. У рамках реконструкції ремонтники поклали бетонну основу та уклали нові гранітні плити. Металеве перекриття «накрили» склом, а на сходах встановили нові поручні.