1T3wdQqsyi0kB79P

У середу, 20 березня, члени міськвиконкому затвердили рішення про проведення громадських слухань, аби врахувати громадські інтереси під час розроблення проектів детального плану території по вулиці Великотирнівській.

Проект розробило ТОВ «Група компаній СП». Згідно з ним, пропонується вздовж вулиць Великотирнівської, 9а та Шилівської, 12 розмістити два 5-ти секційних багатоквартирних 10- та 14-поверхових житлових будинків, понад 10 садибних будинків.

Також передбачено влаштувати поблизу підземний паркінг на 84 авто та три наземних стоянки на 15, 16 та 17 автівок відповідно. Крім того, планують і місце для тимчасового зберігання велосипедів.

На території забудови збираються облаштувати спортмайданчик, а також окремі майданчики для відпочинку дорослих і дітей.

Детальний план території
Планують забудову вздовж вулиці Великотирнівська
По вулиці Шилівській 12 зараз

Презентують проект детального плану території 4 квітня о 10:00 в залі № 3 кінотеатру ТРЦ «Конкорд» за адресою: вул.Європейська, 60а. Також ознайомитися з проектом можна відсьогодні та до 30 квітня в приміщенні ПМР за адресою: вул.Соборності, 36, де прилюдно експонуватимуть проект містобудівної документації.

Нагадаємо, 19 лютого представили детальний план забудови території, обмеженої вулицями Половка, Яблуневою та Лазурною. Він передбачає будівництво багатоповерхівки, створення зеленої зони, а в майбутньому – укладання магістралі загальноміського значення.

Loading...