На Подільській ТВК у Полтаві (Фото – «Суспільне»)

Через це у Полтаві не оголошують офіційні результати виборів міського голови Полтави.

25 листопада у Подільській ТВК працюють  представники різних політичних партій. «Суспільне» повідомляє, що вони сваряться і уже кілька разів викликали поліцію. Також працюють спостерігачі та поліціянти.

Полтавська міська ТВК не зможе оголосити результати виборів без протоколів з Подільської ТВК. За інформацією співрозмовників ЗМІСТу, які працюють на ТВК, у цьому окрузі переможцем виборів також є Олександр Мамай, а результати не оголошують через політичні мотиви.

23 листопада на засіданні Полтавської міської територіальної виборчої комісії затвердили результати голосування з Київської та Шевченківської ТВК.

У Київській ТВК більшість виборців підтримали кандидата від політичної партії «За майбутнє» Олександр Мамай – 9 тис. 817 голосів. Кандидат від партії «Слуга народу» Сергій Іващенко отримав 9 тис. 87 голосів

У Шевченківський ТВК також більшість виборців підтримали Олександра Мамая – 13 тис. 70 голосів, а Сергій Іващенко отримав 11 тис. 695 голосів.

Нагадаємо, що 23 листопада завершився підрахунок голосів в усіх районних у Полтаві територіальних виборчих комісіях, окрім Подільської. Мам запідозрили представників виборчої комісії дільниці на вул.Сакко, 19А у фальсифікації протоколів.

Loading...