f5drslcmdytwyacy

Наряди, які патрулюватимуть місто протягом карантину, сьогодні вперше вийшли на вулиці. Про це повідомив речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв, у неділю, 22 березня. За його словами, сьогодні відбулася нарада у межах якої було прийнято рішення про моніторинг вулиць Полтави. Працівники поліції, нацгвардійці та наряди служби правопорядку ЗСУ патрулюватимуть місто у захисних костюмах: «У нас є […]

Наряди, які патрулюватимуть місто протягом карантину, сьогодні вперше вийшли на вулиці.

Про це повідомив речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв, у неділю, 22 березня.

За його словами, сьогодні відбулася нарада у межах якої було прийнято рішення про моніторинг вулиць Полтави. Працівники поліції, нацгвардійці та наряди служби правопорядку ЗСУ патрулюватимуть місто у захисних костюмах:

«У нас є всі необхідні засоби безпеки. Наші патрулі знаходитимуться на різних вулицях, перелік яких ми погоджуватимемо системно. Це потрібно для забезпечення безпеки та запобігання поширенню COVID-19 через порушення умов карантину».

Також Юрій Сулаєв каже, що завдяки патрулюванню можна швидше виявити суб’єкти господарювання, які порушують умови карантину. Станом на 22 березня поліціянти склали 20 адмінпротоколів. Здебільшого, оперативно виявити порушників вдається завдяки зверненням громадян за номером 102.

Нагадаємо, полтавська влада виділила для полтавських пожежників, військових та поліцейських засоби захисту.

Loading...