Робота на місці трагедії
Робота на місці трагедії

(Фото – poltava.to)

Кримінальні провадження відкрили за статтею про умисне вбивство з відміткою «нещасний випадок» та за статтею 367 «Службова недбалість, що потягла тяжкі наслідки» Кримінального кодексу.

Усі факти події внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань. У межах кримінального провадження поліція з’ясовуватиме всі причини й обставини трагедії. 

Також опитуватимуть свідків, призначатимуть експертизи. Тіло жінки направили на судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті. Про це повідомив пресофіцер національної поліції Роман Грішин 4 листопада.

Нагадаємо, що 4 листопада 65-річна жінка, яка працювала двірничкою у комунальному підприємстві «ЖЕО №2, провалилася у 5-метрову яму на вул. 23 вересня. Згодом правоохоронці оглядали місце події й збирають докази на підставі яких ухвалювали рішення щодо відкриття кримінального провадження.

Що спричинило провал ґрунту, в якому загинула людина, станом на 15:40 не відомо. «Полтававодоканал» обстежує місце трагедії і фахівці підприємства з’ясовують де проходить мережа зливової каналізації та інші комунікації, які там можуть бути. Каналізаційний колектор у тому місці розташований на глибині понад 7 метрів, тому через цю глибину дізнатися про його стан технологічно складно. Наразі причина провалу ґрунту не відома. Про це повідомили у «Полтававодоканалі».

Loading...