«Поліг смертю хоробрих». Полтавщина прощалася із загиблим під час зачистки звільненої Золотої Ниви

Фото – Хорольська громада

Віталій Великий був командиром відділення гетьманської бригади. 6 жовтня він загинув у звільненому від росіян селі.

Про це повідомили у Хорольській громаді 11 жовтня. Цього дня відбулася церемонія прощання з Віталієм Великим.

Героя провели у вічність на площі імені Шевченка в Хоролі. Поховали сержанта на Алеї Слави й на його честь пролунав трикратний салют почесної варти.

прощання з Віталієм Великим

Бойовий шлях захисника 

Віталій Великий народився 22 листопада 1985 року та жив у Штомпелівці. Він боронив Україну на посаді командира стрілецького відділення 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського. 11 червня цьогоріч захисника мобілізували, а 18 вересня він прийняв перший бій під Кураховим.

Віталій Великий отримав поранення, несумісні з життям, прикривши своїм тілом побратимів від гранати. Трагедія сталася 6 жовтня поблизу Золотої Ниви на Донеччині. Це село ЗСУ звільнили у червні 2022 року.

прощання з Віталієм Великим
прощання з Віталієм Великим

Вічна пам’ять герою.

Солдат Іван Наливайко загинув 10 жовтня на Донеччині під час виконання бойового завдання. Воїн мешкав у Полтаві. Обороняв Україну у складі 116-ої бригади територіальної оборони.

Під час виконання бойового завдання на Луганщині поліг солдат Володимир Білан. Разом з побратимами воїн відбивав ворожі атаки на сході держави, але загинув 2 жовтня.

Полтавщина втратила вірного захисника Романа Філяєва. 6 жовтня громада прощатиметься зі своїм героєм. Навесні цьогоріч військовослужбовця мобілізували, проте 29 вересня його життя обірвалося. Стрілець-помічник гранатометника Роман Філяєв загинув на околицях Новодарівки, що на Запоріжжі.