Полтава провела у вічність полеглого на сході десантника Олександра Товканя

Олександр Товкань віддав життя у бою на Донеччині. Вдома захисника чекали мати та сестра.
Рідні та знайомі віддали останню земну шану герою у Свято-Успенському соборі Полтави 24 листопада. Олександр Товкань загинув 12 листопада.



Бойовий шлях Олександра Товканя
Воїн народився 1991 року та жив у Батьках Опішнянської громади. 18 вересня цьогоріч захисника мобілізували. Він служив у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.
Життя захисника обірвалося під час виконання бойового завдання. Олександр Товкань поліг 12 листопада на Донеччині. У військовослужбовця залишилися мати та сестра.




Вічна пам’ять герою.
Олександр Дахно віддав життя у бою під Авдіївкою. Син та донька захисника залишилися без батька.
З початком повномасштабної війни воїн став на захист України. Олександр Дахно служив на посаді стрільця-помічника гранатометника 1-го стрілецького відділення. Через майже тиждень після загибелі з захисником прощалися у рідній Зіньківській громаді.
На Полтавщині поховали воїна Артура Шаповала зі Слов’янська, який помер у шпиталі з тяжким пораненням. Боротьба за життя захисника тривала понад місяць, однак 18 листопада його серце зупинилося у військовому шпиталі міста Немирів на Вінниччині.
Морпіх Денис Сидоренко повернувся на щиті. З героєм прощалися у Полтаві. Останній бій Денис Сидоренко прийняв на Херсонщині. Удома захисника чекали батько, брат та сестра.
Валерій Миргородський з 24 лютого боронив Київщину та бився з ворогом на східному фронті. У перший день повномасштабної війни він добровольцем став до лав 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.
З 10 лютого захисника вважали зниклим безвісти. Останній бій захисник прийняв понад 9 місяців тому під Вугледаром.