v1f8P8vBf9KXpsIH

З 17 вересня рейси відправлятимуться з автостанції №2 та центрального автовокзалу.

Касові апарати і комп'ютери з автостанції №3 планують перенести у ніч на 17 вересня. Про це ЗМІСТу 15 вересня розповів керівник «Полтаваавтотрансу» та депутат міськради Сергій Бутко. 

За його словами, на автостанції №3 було 27 маршрутів. В середньому в день з автостанції відправлялося до 115 рейсів:

«Тільки 2 маршрути дальнього сполучення на Миргород будуть відправлятися з центрального автовокзалу, решту повністю перенесуть автостанцію №2».

Інформацію про переїзд розмістили на автостанції та в автобусах. Також постійно пасажирам цю інформацію оголошують в гучномовець. Перевізники попереджені і 17 вересня зранку поїдуть у рейси з нових місць.

Також Сергій Бутко зазначив, що маршрут побудований так, що автобуси все одно будуть проїжджати повз автостанції №3. Тому вони будуть зупинятися на зупинці поряд з автостанцією і забирати пасажирів.

Як повідомляє «Полтавщина», автостанцію переносять, бо на її місці планують звести багатоповерхівку.

Компанія «Полтавтрансбуд» послідовно забудовує територію Турбомеханічного заводу. В цьому кварталі будівельники звели дві 10-поверхівки та ввели їх в експлуатацію, ще одна збудована на рівні 8 поверху. У майбутньому планують побудувати на Павленках цілий мікрорайон з 10 багатоповерхівок і кількома паркінгами.

Поки що питання про будівництво багатоповерхівки на місці автостанції поставлене на паузу. 

Loading...