iooydwdpjxgpacpq

До завершення карантину, влада таки не виділить 16 млн грн на сортувальний комплекс, який розмістять поблизу Макухівського сміттєзвалища.

Процес виділення коштів знову почнуть після карантину. Як розповів у четвер, 21 травня, директор комунального підприємства «КАТП-1628» Тарас Бойко, після повернення до звичайного режиму роботи до депутатів знову звернуться щодо виділення коштів на комплекс:

«Підприємство, таке як ми, для виділення коштів, щоб закупити сортувальну лінію має отримати дозвіл від Антимонопольного комітету. Ми до них звернулися й чекаємо від них відповіді про те, чи маємо ми право отримувати кошти на придбання сортувального комплексу».

Приблизна вартість цього комплексу – 16 млн грн. Наразі планують закупити лише один комплекс, але ще потрібні окремі кошти на будівництво ангару, де його розмістять. Розмістити сортувальну лінію мають поблизу Макухівського сміттєзвалища, хоча раніше розглядали 3 місця розташування – поблизу Макухівського сміттєзвалища, Щербанівської або Терешівської ОТГ.

Нагадаємо, що в жовтні 2018 року полтавське підприємство «Системи модернізації складів» представили макет лінії сортування. Ідентичну сміттєсортувальну лінію «СМС» виготовила для Дніпра.

Додамо, як раніше казав Тарас Бойко, будівництво такого комплексу допоможе зменшити навантаження на міське сміттєзвалище на 30 відсотків. Це буде приміщення, у якому буде прес, конвеєр, сортувальна лінія, подрібнювач. Матеріал після подрібнювача можна буде використовувати для пересипання звалища.

Loading...