sHh8NEQyL2ANhawo

У четвер, 21 березня, на засіданні регламентної комісії міської ради, депутати обговорили можливість виділення Полтавській установі виконання покарань №23 800 тис. грн із бюджету на ремонт 700 квадратних метрів даху.

Начальник Полтавського СІЗО Олексій Домашов розказав, що минулорічні покрівельні роботи (укладання руберойду) не допомогли. Наразі через руйнування покрівлі та будівлі в цілому утворюється пліснява, і як наслідок – серед ув’язнених поширюється грибок і туберкульоз. Загалом, наголосив Домашов, створені нелюдські умови тримання:

«У результаті цього підуть позовні заяви до Європейського суду, і засуджені та ув’язнені, які перебували в нашій установи, виграють ці скарги. Внаслідок цього отримаємо фінансові втрати для держави, оскільки треба буде виплачувати позовні заяви».

Вигляд СІЗО
Вигляд СІЗО

Домашов додав, що якщо не вжити ніяких заходів, то через рік будівля може взагалі зруйнуватися.

«У 2016 році нашій установі виділили 800 тисяч гривень для проведення капітального ремонту даху корпусу №3, але, на жаль, кошти для проведення вказаних робіт не використали у зв’язку з тим, що їх виділили в кінці бюджетного року», – розповів Домашов.

Вигляд СІЗО
Вигляд СІЗО

На сьогодні в СІЗО перебуває 611 чоловік, продовжив начальник установи. Також він розказав, що Міністерство юстиції у 2015 році профінансувало реконструкцію сусідньої будівлі для довічно ув’язнених, але на третій корпус коштів не виділяли.

Депутати взяли прохання начальника СІЗО до відома і домовилися розглянути це питання згодом, коли будуть відповідні кошти в міському бюджеті.

Loading...