QExUXydNkZBLlatg

Сергій та Жанна Кремпохи з Полтави заздалегідь попросили гостей принести на їхнє весілля замість квітів собачий корм, аби допомогти притулку в селі Мачухи.

Окрім кормів для песиків, у понеділок, 25 листопада, молодята привезли до притулку багато речей, які слугуватимуть за підстилки. Про це повідомила засновниця притулку «Чак» Анжела Рослова.

Як розповіла Жанна Кремпоха, на її весіллі було 35 гостей, які замість букетів привезли корми для тварин. За словами дівчини, на прохання гості реагували по-різному, але таки привозили їжу для песиків:

«Квіти на весіллі – це добре, але ми з чоловіком вирішили, що це не має сенсу. Букети сьогодні коштують чимало, а їхнє життя – лише кілька днів. Тому ми разом вирішили, що можемо зробити гарну справу. Уже через день після весілля повезли корм та речі песикам у Мачухи».

Подружжя Кремпох перед поїздкою до притулку

Притулок обрали не випадково. Анжела говорить, що «Чак» знаходиться за містом, тому туди мало хто може приїхати і допомогти, бо це не так зручно, як відвідати притулок у місті.

Раніше Жанна та Сергій не бували у притулках для тварин, але знають про проблеми зі спонсорством та нестачею коштів на утримання бездомних собак та котів:

«Це найменше, що ми могли б зробити для тваринок. Я сподіваюся, що ми допомогли, хоча б на певний час, бо знаємо як складно сьогодні дбати про тваринок, які не мають дому».

Подарунки для притулку

Засновниця притулку «Чак» Анжела Рослова подякувала молодятам за допомогу, бо тваринам дуже не вистачало саме сухого корму:

«Молодята, які попросили на весілля привезти замість квітів корм для собак, привезли багато сухого корму. Якраз він мені зараз і був потрібен. Також привезли речей, щоб підстилати тваринам. Величезне спасибі за ваші добрі серця».

Жанна Кремпоха у притулку під Полтавою

Якщо ви також хочете і можете допомогти притулку «Чак» під Полтавою, то пишіть про це Анжелі Рословій в особисті повідомлення на фейсбуці

Loading...