Полтавський бренд клатчів проводить аукціони для збору коштів на захисні костюми для лікарів

Автор: Анна Аксюк, 1 квітня, 08:29

Фото: Полтавський бренд клатчів проводить аукціони для збору коштів на захисні костюми для лікарів


Уже понад тиждень триває спеціальний «Аукціон добра», який запустила полтавка, засновниця бренду дерев’яних клатчів-книжок DOOB.VOSK Анастасія Юрко. Кошти від продажу відправляють на закупку захисних костюмів для лікарів.

Благодійний аукціон полягає в тому, що кожного дня на сторінці бренду в instagram виставляють новий клатч з мінімальною стартовою ціною (200-300 грн) та невеликим кроком. Для того, щоб взяти участь в аукціоні, потрібно залишити коментар під фото з ціною вищою за ціну в попередньому коментарі. Аукціон на кожну річ діє 24 години, останній коментар під фото вважатиметься виграшним.

Крім того, для клієнтів встановили знижку 10% на усі замовлення і 20% від продажу будуть передавати також на закупку захисту для лікарів.

Аукцыон добра у спульноты бренду дерев’яних клатчів-книжок ручної роботи doob.vosk

«Ми розуміємо, що клатч – це не річ першої необхідності, але купуючи його в цей час, ви рятуєте життя лікарів. А після карантину він у вас залишиться зі згадкою про добро і ви з радістю будете його носити на вечірки, прогулянки з подружками та побачення», – повідомляють у спільноті бренду.

Уже продали 8 лотів, залишилось ще 3. На виручені кошти закупили 43 захисні костюми, а днями прийшли ще 94. Частину з них передадуть в 5-у міську клінічну лікарню, а другу частину – до Полтавської волонтерської групи.

«Я вважаю що кожен має прагнути щоб допомогти ближнім в тому в чому він може. Для цього не обов`язково створювати великі проєкти чи передавати кудись великі внески. Можна допомогти літнім сусідам і купити те, що зараз необхідно, або перерахувати хоч невеликі кошти, чи хоча б робити репости проєктам які збирають допомогу», – говорить засновниця бренду DOOB.VOSK Анастасія Юрко

Відсьогодні ще й запускається продаж благодійних листівок з ілюстраціями книг, які малювали художники з різних країн. Деякі з них були зображені на колекції клатчів.

Також наразі діє знижка 10% на будь-яке замовлення брнеду, та 20% з усіх замовлень Юрко відраховує також на закупку захисту для лікарів:

«Це комбінація WIN-WIN-WIN: клієнт отримує знижку, ми замовлення та кошти, щоб оплатити хоча б оренду приміщення студії та лікарі отримують костюм».

Бренд дерев’яних клатчів-книжок (клатчбук) ручної роботи doob.vosk з’явився ще у 2014 році як окрема лінія бренду одягу та аксесуарів vosk. За словами власниці Анастасії Юрко, Клатчбуки миттєво вийшли «з тіні» одягу та сформувалися в окремий бренд, вироби якого замовляють не тільки в Полтаві, Києві, Одесі, Харкові, а й за кордоном. Більш детально про створення бренду ми розповідали раніше.

Бренд дерев’яних клатчів-книжок (клатчбук) ручної роботи doob.vosk

Опублікована: 1 квітня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація