Понад 200 тисяч гривень збитків. Підприємця на Полтавщині судитимуть за незаконну вирубку дерев

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – lviv.molbuk.ua

Підприємця судитимуть за незаконно зрубані дерева у захисних лісових насадженнях на території Хорольської громади.

Про це повідомила пресслужба Полтавської обласної прокуратури 6 вересня.

Слідство встановило, що у листопаді минулого року підприємець без лісорубного квитка вирубав понад 100 дерев порід клен, ясен, груша, береза. Збитки держави оцінюють на суму понад 220 тис. грн.

Фото – Полтавська обласна прокуратура

Справу про незаконну вирубку дерев направили до суду. Прокуратура вимагає відшкодування завданих державі збитків.

Нагадаємо, що на Полтавщині незаконно вирубали дерева в лісосмузі на понад 2 мільйони гривень.