Понад 200 тисяч гривень збитків. Підприємця на Полтавщині судитимуть за незаконну вирубку дерев

Джерело – lviv.molbuk.ua
Підприємця судитимуть за незаконно зрубані дерева у захисних лісових насадженнях на території Хорольської громади.
Про це повідомила пресслужба Полтавської обласної прокуратури 6 вересня.
Слідство встановило, що у листопаді минулого року підприємець без лісорубного квитка вирубав понад 100 дерев порід клен, ясен, груша, береза. Збитки держави оцінюють на суму понад 220 тис. грн.

Справу про незаконну вирубку дерев направили до суду. Прокуратура вимагає відшкодування завданих державі збитків.
Нагадаємо, що на Полтавщині незаконно вирубали дерева в лісосмузі на понад 2 мільйони гривень.