_MG_2088

7 листопада на Полтавщині застосовуватимуть екстрені відключення світла разом з застосуванням планових графіків відключень по чергам.

Про це повідомили в «Укренерго».

З 6:00 і до кінця доби 7 листопада активними будуть графіки планових відключень у Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській,  Полтавській областях.

«Області, які потерпатимуть від відключень ніхто не обирав – це наслідок руйнувань енергетичної інфраструктури після атак ракет та дронів. Нагадаємо, що об’єднана енергосистема України зазнала масованих ракетних атак 10-го, 11-го, 17-го, 22 жовтня та 2 листопада», – повідомили енергетики.

Також діятимуть екстрені аварійні відключення в окремих областях. Їх запроваджуватимуть обленерго у випадку, якщо дефіцит буде більшим, ніж заклали в графіки. У випадку запровадження аварійних відключень електроенергія може зникати раніше від плану, а обмеження споживання тривати довше.

Плановий графік вимкнення світла містить перелік населених пунктів та вулиць, а також період вимкнень у годинах. Черги, які діяли до 6 листопада на Полтавщині змінили. Жителям Полтавщини необхідно знайти свою адресу в нових чергах та переглянути у які години доби відключатиметься та чи інша черга. Про це повідомили в «Укренерго» 6 листопада.

6 листопада у Полтавській області працює графік погодинних відключень електроенергії з 06:00 до 22:00. Процедура перемикання черг займає певний час, від 20 до 40 хвилин. Спочатку вимикається наступна черга, а лише потім вмикається та, яка була знеструмлена раніше.

Loading...