photo_2021-01-22_08-52-52

22 січня протестувальники прийшли до міської ради, щоб поговорити з Олександром Мамаєм.

Про перебіг подій та дії мітингувальників повідомляє кореспондентка ЗМІСТу 22 січня.

9:40. Протест завершився.

09:22. Мітингувальники запланували перекриття траси Київ-Харків на 25 січня поблизу Копилів. На їхню думку, завдяки такій формі протесту на них звертаються увагу.

09:17. Триває мітинг під «Полтавагазом». Плакати закріпляють на огорожі компанії і вимагають зустрічі з головним інженером підприємства Олександром Чухраєм. Поки ніхто не виходить.

09:04. Мітингувальники йдуть до «Полтавагазу». 20 січня керівництво Полтавської облдержадміністрації мали зустріч з представниками облгазу про проблеми з тарифами. Обласна влада хоче, щоб компанія створила робочу групу для розв'язання проблем підприємства та споживачів.

Мітинг розпочався на площі перед Полтавською облдержадміністрацією. Після цього вирішили піти до міськради. Станом на 8:58 частина протестувальників вимагають зустрічі з Олександром Мамаєм і викрикують «Мамай, виходь».

Раніше Уряд встановив граничну ціну на газ для населення і до кінця карантину чи опалювального сезону кубометр коштуватиме 6,99 гривень. На розподіл газу встановили граничний тариф – кубометр коштуватиме до 1,79 гривні

Loading...