Рейси з аеропорту «Полтава» до Туреччини під загрозою зриву

Автор: Віталій Крицький, 12 червня, 11:53

Фото: Полтавський аеропорт (Фото Олега Журавльова)


Авіакомпанії «SkyUp», яка здійснює перевезення пасажирів із полтавського аеропорту до Туреччини та Єгипту, суд призупинив ліцензію.

Про призупинення ліцензії йдеться в ухвалі Баришівського районного суду, повідомляє Економічна правда. Як зазначено в ухвалі, причина призупинення ліцензії – системне невиконання зобов'язань перед клієнтами, затримка рейсів і відсутність контролю за виконанням норм авіаційної безпеки.

У середу, 12 червня, призупинення ліцензії прокоментували у «SkyUp». Компанія вже оскаржила ухвалу Баришівського суду в Апеляційному суді Київської області та назвала її незаконною:

«4 червня 2019 роки ми дізналися про рішення Баришівського суду Київської області, яким вищезгаданий суд призупиняє дію ліцензії авіакомпанії “SkyUp Airlines”. Вважаємо, що дана ухвала не може бути юридичним документом у розумінні правової демократичної європейської держави», – зазначили в авіакомпанії.

За словами авіаперевізника, суд ухвалив це рішення на підставі негативного відгуку начебто одного із пасажирів і додали, що «негативні відгуки пасажирів, які незадоволені послугами авіакомпаній, не можуть бути підставою про припинення дії ліцензії авіакомпанії».

Тепер авіакомпанія чекає рішення апеляції.

Що це означає для аеропорту «Полтава» і пасажирів

Пригадаємо, 26 березня з полтавського аеропорту вилетів перший міжнародний рейс нової української компанії «SkyUp» до єгипетського Шарм-еш-Шейху. Як раніше повідомляв вже експерший заступник Полтавської ОДА Андрій Пісоцький, спочатку рейс до Єгипту буде раз на тиждень – щовівторка, а вже починаючи із червня, коли зросте попит, то двічі на тиждень: вівторок і четвер.

Але вже на початку травня туроператор «Join UP!», який є замовником чартерних рейсів Полтава-Шарм-ель-Шейх, призупинив тури до Єгипту. У «Join Up!» пояснили це переорієнтацією на Туреччину згідно з попитом туристів на відпочинок у весняно-літній період.

Починаючи з 2 травня чартерні рейси почали літати до турецької Анталії. Із 26 травня рейси відбувалися двічі на тиждень: у четвер та неділю.

Тепер авіакомпанія, яка організовує перельоти з «Полтави», позбавлена ліцензії.

Директор «Полтави» Володимир Окара утримався від коментарів, але наголосив, що проблему вирішують:

«Я скличу прес-конференцію для журналістів, щоб не давати окремих заяв. Скажу вам, що ця проблема дійсно з’явилася вчора ввечері й ми зараз її вирішуємо. На якому етапі – не скажу. Офіційну позицію аеропорту ми оприлюднимо найближчим часом».

Наступний рейс до Туреччини має бути завтра, але поки невідомо, чи він відбудеться.

Нагадаємо, перший рейс з полтавського аеропорту до Анталії обіцяли ще 2 травня 2018 року. І коли до вильоту залишилося майже три тижні, стало відомо про нову дату – 9 травня. За чотири дні до вильоту стало відомо, що і його відклали.  29 липня аеропорт прийняв перший рейс.

Опублікована: 12 червня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація