4MPePdwTr05qRrX2

Причина – модернізація кафе. На час закриття весь колектив, який працював у місцевому закладі переїде на роботу до київських ресторанів.

«МакДональдз» у Полтаві закрили на реконструкцію на 90 днів. Як повідомила Саміра Абдулова, піар-консультант центрального офісу в Україні, ресторан було зачинено, для покращення якості обслуговування. За її словами, ці роботи будуть проведені для того, щоб місцевий ресторан відповідав стандартам корпорації:

«Зараз ми відкриваємо в України ресторани з досвідом майбутнього. Це коли гості можуть замовляти страви і на касі, і в терміналах самообслуговування. Також буде обслуговування за столиками. Працюватимуть менеджери, які допомагатимуть знайти вільний столик, обрати страву. Тобто ми плануємо багато доповнень для покращення роботи».

За словами консультантки, каса ділитиметься на дві сторони де можна розрахуватися готівкою чи картою. Також планують оновити ремонт у закладі. Саміра Абдулова  не підтвердила інформацію про добудову другого поверху ресторану і спростувала інформацію про те, що період для ремонту полтавського «маку» пов’язаний з ремонтом траси «Київ-Харків», бо через це міг зменшитися потік відвідувачів:

«Це планові зміни і вони ніяким чином не залежать від планів міста. Через різні проміжки часу проходить модернізація всіх ресторанів в Україні. Тому цей ремонт був передбачений заздалегідь і думаємо, що завершиться вчасно».

На сайті «МакДональдзу» в Україні раніше можна було знайти заклад у Полтаві, але зараз позначки немає. У центральному офісі це пояснили тим, що це була міра для того, щоб не вводити відвідувачів в оману і після ремонту позначку повернуть.

Скриншот з офіційного сайту
Loading...