n0lkhfjoagdz3lb5

Сьогодні у підрозділі ДСНС обирають з-поміж кількох агенцій, які зможуть дешевше і якісніше відновити циферблат.

На ремонт циферблату годинника на вул. Європейській, 37/40 готові витратити до 15 тис. грн і кошти уже знайшли. Про це розповів начальник 1-ої державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС Полтавщини Василь Шрамко у вівторок, 23 червня.

За його словами, востаннє вежу й циферблат реконструювали у 2013 році коштом міського бюджету. Майже за 7 років плівка на циферблаті зіпсувалася і тепер її необхідно замінити:

«У нас ремонту потребує тільки циферблат. Там плівку треба поновити й все. Для цього у нас все є. Ми проводимо зараз такий собі тендер між рекламними організаціями, які можуть це зробити. Обираємо, хто може зробити дешевше, але якісніше. Ще важливо, які гарантії нам дають – це десь на років на 5-7 має бути ця плівка».

Раніше у ДСНС говорили і про плани зробити капітальний ремонт пожежної вежі зсередини. Василь Шрамко каже, що сьогодні потреби у ремонті каланчі немає, адже будівля у нормальному стані. 

Нагадаємо, каланчу раніше ремонтували у 2013 році. Тоді це на роботи витратили 1 млн грн. Цього разу до міської влади щодо капітального ремонту каланчі не  ДСНСники не зверталися. Олександр Шамота 12 червня сказав, що місто не може нічим допомогти у ремонті пожежної вежі. Тепер же про пошук фінансування ремонтних робіт і сам ремонт не говорять і в підрозділі пожежно-рятувальної частини.

Loading...