Рівень епідеміологічної небезпеки впливатиме на роботу закладів освіти з 1 вересня

Автор: Юлія Шинкар, 24 липня, 15:01

Фото: Робота закладів освіти залежатиме від рівня епідеміологічної небезпеки (фото - 112 Україна)


Карантин продовжили до 31 серпня. Із 1 серпня регіони ділитимуться за рівнями епідемічної небезпеки («зелений», «жовтий», «помаранчевий», «червоний»). Два з них мають обмеження для діяльності закладів освіти.

«Переважна більшість здобувачів освіти 1 вересня традиційно підуть до закладів освіти. Міністерство виступає за те, щоб навчальний процес проходив, як і раніше, в класах, аудиторіях, лабораторіях, спортзалах. Але з урахуванням карантинних обмежень. Органи управління освітою, керівники закладів освіти отримають докладні алгоритми та роз’яснення щодо можливих дій та рішень в умовах адаптивного карантину», – зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет, повідомили на офіційному сайті МОН.

На території регіонів із «помаранчевим» рівнем заборонено відвідувати заклади освіти групами більш ніж 20 осіб, крім закладів дошкільної та загальної середньої освіти. У регіонах із «червоним» рівнем заборонено відвідувати заклади освіти. Тут органи державної влади та місцевого самоврядування можуть застосовувати додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи.

Дозволено проводити акредитації освітніх програм у віддаленому режимі, а також ухвалювати рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня цього року.

Нагадаємо, ЗМІСТ писав про умови вступу до вишів Полтави та області у 2020 році. Також ми розповідали про місця вишів міста в академічному рейтингу «ТОП-200 Україна 2020» та про мінімальну ціну контрактного навчання у вищих навчальних закладах.

Опублікована: 24 липня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація