СБУ перевіряє, звідки в падчерки ексмера Полтави Ірини Климко гроші на нерухомість у Києві

Автор: Ксенія Омельченко, 11 липня, 18:01

Фото: СБУ перевіряє, звідки в падчерки ексмера Полтави Ірини Климко гроші на нерухомість у Києві (фото - poltava.to)


Задекларовані в 2016-2017 рр. витрати Ірини Климко, яка є падчеркою ексмера Полтави та депутаткою Полтавської міськради, не відповідають її задекларованим доходам.

Нині цей факт на предмет декларування недостовірної інформації, перевіряють слідчі управління СБУ в Полтавській області.

Відомо, що першопричиною розслідування стало звернення одного нардепів до Генеральної прокуратури України 26 грудня 2018 року. У звернені йшлося про компанію «Полтава Реал Естейт Груп», яка придбала у Києві нежитлові приміщення загальною площею 6 тис. 253 кв. м. Вартість яких складає 165 млн грн.

Відзначимо, що цю тему підіймали раніше і полтавські журналісти.

У подальшому, аналізуючи інформацією з держреєстрів, правоохоронці встановили, що 3 листопада 2017 року та 6 лютого 2018 року за компанією «Полтава Реал Естейт Груп» було зареєстроване право власності на 3 нежитлові приміщення площею 627,7 кв. м., 617,2 кв. м. та 5 тис.9, 7 кв. м.

Зважаючи на те, що серед засновників компанії «Полтава Реал Естейт Груп» значиться депутатка міськради Ірина Климко, правоохоронці почали перевіряти її декларації. Тоді ж було встановлено, що видатки депутатки за 2016-2017 роки не відповідають її доходам.

Також відомо, що справу розглядає суддя Октябрського райсуду Людмила Савченко. 25 червня вона підтримала клопотання слідчого СБУ, щодо про тимчасового доступу до документів, які знаходяться у розпорядженні НАЗК, і пов’язані з полтавською депутаткою.

Нагадаємо, нині Октябрському райсуді розглядається також справа щодо Оксани Деркач, екссекретарки міськради Полтави, яку також підозрюють у декларуванні недостовірної інформації.

Для довідки

ТОВ «Полтава Реал Естейт Груп» заснували 13 лютого 2014 року. Спочатку її керівником був член «Совісті України» Юрій Вусик. Подолавши труднощі періоду становлення компанії, у червні 2015 року він передав управління компанією власне Ірині Климко. Разом з нею, власницями компанії є донька ексмера Мамая – Наталія Веретеннікова та його ексдружина Людмила Мамай. Станом на 25 березня 2019 року статутний капітал компанії складає 56,8 млн грн.

Опублікована: 11 липня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація