Xo5ILRBd0crvac0f

Наближене до Олександра Мамая ТОВ «Верія ЛТД» придбало 600 «квадратів» нежитлових приміщень, квартиру та машиномісце в новобудові поблизу парку «Перемога».

ЗМІСТ раніше повідомляв про декларацію Олександра Мамая. У ній є кошти, раритетні авто, офіс на Соборності та квартира матері. Також є його мати та діти, і на цьому все. Тоді ми доповнили декларацію переліком нерухомості та бізнесу колишньої дружини екс-міського голови Людмили Мамай, адже вона теж варта уваги.

Тепер ми знайшли ще одне дотичне до Олександра Федоровича підприємство.

Як ми знайшли?

Нашу увагу привернуло те, що з переліку власності нерухомості Людмили Мамай «зникла» ділянка з будинком по вулиці Шилівська. Новою власницею (через договір купівлі-продажу) стала Катерина Фелоненко. Та «мало лі» кому Людмила Мамай продала ту ділянку, скажете ви.

Проте далі цікавіше.

Минулий рік став вдалим для Катерини Фелоненко. Весною 2018 року вона стала власником ТОВ «Компанія «Інтер-ліс» (внесла 3 млн грн) та заснувала ТОВ «Верія ЛТД» (внесла 4 млн грн). Перше, хоча й наразі фігурує в кримінальному провадженні щодо ухиляння податків, нам не цікаве.

А ось друге підприємство вже влітку минулого року придбало нежитлову нерухомість (600 «квадратів») і квартиру (128 «квадратів») у новобудові по Першотравневому проспекті.

Будинок поблизу парку "Перемога"

Перевірити, чи за ринковою ціною відбулася угода, неможливо, адже це комерційна таємниця.

Враховуючи, що інформації про жінку, яка за рік витратила 7 млн грн на новий бізнес, в інтернеті майже немає, ми почали шукати. З телефонного довідника ми дізнались, що в квартирі Катерини Фелоненко раніше проживала (принаймні була прописана) Олена Кнуренко. Ми припускаємо, що вони родичі. Саме остання і була перші два місяці директором ТОВ «Верія ЛТД».

Сама ж Олена Кнуренко, згідно з довідкою речових прав на нерухоме майно, є власницею двох квартир у будинку по вулиці Великотирнівська, 22-а.

Будинок по вулиці Великотирнівська, 22-а.

Квартири в тому ж під’їзді, де за словами мешканців будинку, проживає й Олександр Мамай. Принаймні, періодично його там бачать у супроводі жінки та візочка з дитиною.

Припускаємо, що мова йде про новонароджену Поліну Мамай (яку екс-міський голова вказав у декларації наприкінці минулого року). Варто зауважити, що деякі місцеві називали й ім’я жінки, яка з’являється з Мамаєм. Це ім’я – Олена.

Це не все

Контактний телефонний номер ТОВ «Верія ЛТД»,  вказаний у реєстрі Мін’юсту, належить Юрію Вусику. Останній раніше був начальником у ТОВ «ТД «Інтер-агро» (належало родині Олександра Мамая), ліквідатором КС «Полтавщина» (власниця – Ірина Климко, падчерка Олександра Мамая) та встиг побути першим керівником ТОВ «Полтава реал естейт груп» (також належить родині екс-міського голови).

А ще Юрій Вусик був депутатом Київської райради міста від партії «Совість України».

Про те, що він і досі близький до Олександра Мамая, говорить той факт, що Юрій Вусик у 2017 році був представником ГО «Совість України» в судовому позиві щодо використання партією відео для агітації без дозволу автора цього відео.

розклад судових засідань

Також у цьому році Юрій Вусик входив до окружної виборчої комісії на окрузі №144 від кандидата в президенти Юрія Бойко. Довіреною особою кандидата на цьому окрузі був сам Олександр Мамай.

Юрій Вусик у коментарі ЗМІСТу повідомив, що немає жодного стосунку до ТОВ «Верія ЛТД» і не знає, чому його контактний номер вказаний при реєстрації підприємства. Олександр Мамай не брав слухавки.

Чому це важливо?

Насправді, якщо купівля нерухомості була за ринковою ціною, то нічого протизаконного у цих діях немає. Проте тут більше суспільний інтерес до бізнесу однієї з найвпливовіших родин міста. Надто багато збігів навколо ТОВ «Верія ЛТД», аби оминути увагою це підприємство. Тим паче прізвища, що були перераховані вище, можуть з’явитись в інших юрособах, дотичних до подій у місті.

Loading...