Олександр Мамай виступив на з’їзді партії «Опозиційна платформа – За життя»

Автор: Віталій Крицький, 29 січня, 17:18

Фото: Олександр Мамай (Фото Олега Журавльова)


Сьогодні, 29 січня, на з’їзді об’єднання «Опозиційна платформа – За життя» в Києві екс-мер Полтави Олександр Мамай виступив перед партійцями.

Мамай зазначив, що сьогодні саме той день, коли він черговий раз переконався, навіщо він бачить цей білий світ.

Джерело - 112 канал

Поки не відомо, в якій ролі екс-міський голова виступав на з’їзді. Можливо, це пов’язано з тим, що Мамай балотуватиметься в народні депутати за підтримки «Опозиційної платформи – За життя».

Upd. Олександр Мамай повідомив, що він очолив обласний осередок «Опозиційної платформи – За життя». Під час виступу його титрували як міського голову Полтави.

Раніше Олександр Мамай говорив, що підтримає на виборах президента кандидата Юрія Бойка. Також екс-мер повідомляв, що якщо програє апеляцію по справі поновлення на посаді міського голови, то балотуватиметься в нардепи.

Нагадаємо, Олександра Мамая позбавили посади під час другого пленарного засідання позачергової сімнадцятої сесії Полтавської міськради. «За» звільнення мера проголосували всі присутні 29 депутатів.

22 грудня колегія суддів Полтавського окружного адмінсуду ухвалила рішення не поновлювати Олександра Мамая на посаді міського голови. Проте, у екс-посадовця ще є право апеляції.

Опублікована: 29 січня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація