obkl-30.5.22-2

Майор Збройних сил України та виконувач обов’язків командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергій Волинський боронив Маріуполь, нині перебуває в полоні. Він став один з 30 молодих людей, які відбудовуватимуть країнуз а версією Forbes

Про це повідомляє Forbes Ukraine.

Волинський приєднався до захисників «Азовсталі», після того, як більша частина морських піхотинців 36-ї бригади не зуміла прорвати оточення з Маріуполя і потрапила в полон. Інша частина бригади (у складі близько 200 морпіхів) під керівництвом «Волини» зуміла прорватися з території Заводу ім. Ілліча на «Азовсталь», для цього вони замаскували техніку – нанесли на неї знаки Z.

Сергію Волинському 30 років. Він присвятив військовій справі половину життя. Закінчив Національну академію сухопутних військ ім. Сагайдачного, служив у Криму, з 2015 року у складі 36-ї ОБрМП виконував завдання на маріупольському напрямку.

Він став голосом захисників «Азовсталі», звертаючись до світових лідерів із закликом про порятунок цивільних та поранених. Серед адресатів – Джо Байден, Борис Джонсон, Реджеп Ердоган, Володимир Зеленський, Папа Римський та Ілон Маск.

Кандидатів до списку могли запропонувати члени журі, редакція та кожен читач Forbes. Найвідповідніші з сотень запропонованих кандидатур було надіслано на оцінювання журі. До підсумкового списку потрапили всі кандидати із максимальними оцінками від експертів. Лауреати розташовані в алфавітному порядку.

Вище професійне училище №7 та Музей військової історії Кременчука презентували фотовиставку «АзовСТАЛЬ. Нескорені» з Дмитра Козацького. На відкритті Ярослав Волинський розповів, що їхня родина чекає на повернення усіх захисників «Азовсталі».

Відео його виступу можна подивитися тут:

«Я дякую небайдужим людям, які підтримують хлопців, які боронили Азовсталь і не здалися в полон доброю волею. Вони вийшли тільки за наказом Верховного Головнокомандувача. Я пишаюся сином, з ним не має зв’язку, але я сподіваюся і вірю, що ми побачимо їх живими і здоровими на рідній землі».

Сергій Волинський після виходу із заводу «Азовсталь» повідомив, що на території морських піхотинців не залишилося. Командири вийшли з облоги останніми – одразу евакуювали цивільних та захисників. Відео з Сергієм Волинським опублікували російські пропагандисти.

Loading...