wbhnb4jgpvnnynnu

Прокурор просив призначити Сергій Чередніченку – голові Полтавської міської організації СПУ – 5 років ув’язнення. Але суддя Октябрського райсуду Анатолій Савченко вирішив обмежитися трьома роками покарання.

Рахуватимуть з моменту затримання Чередніченка. Останній може подати апеляцію протягом 30 днів.

Засідання Октябрського райсуду відбулося у вівторок, 26 травня, пише ІВ «Полтавщина». Нагадаємо, мова йде про справу від 16 травня 2018 року, коли Сергій Чередніченко, Мустафа Алоєв та група осіб (на відео – це п’ятеро чоловіків і одна жінка) перебували на 2-му поверсі Полтавської міської ради, де зустрілися з тодішнім першим заступником міського голови Адрієм Ляміним. Перші були незадоволені його робою (зокрема йдеться про прибирання вулиць), і напали на Ляміна.

Згідно з матеріалами слідства, Чередніченко наніс Ляміну чотири удари по тулубу. Але під час попередніх засідань Сергій Чередніченко не визнавав свою вину. Йому інкримінують погрози або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов’язок.

На сьогоднішнє засідання обвинувачений не прийшов, був присутній його адвокат Євгеній Щербаков. Останній повідомив, що сторона постраждалого задоволена таким вироком.

Як пишуть колеги, сьогодні мало б відбутися засідання і щодо Мустафи Алоєва (за аналогічним обвинуваченням). Але його перенесли через хворобу останнього.

Loading...