Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – ГУ НП у Полтавській області

Аферисти виманили гроші у 74-річної жінки. Вона віддала кошти на лікування доньки, яка, за словами злодіїв, потрапила у ДТП.

Про це 1 лютого повідомили у поліції Полтавщини. 

Один з шахраїв вдавав з себе лікаря та розмовляв з жінкою по телефону. Псевдолікар повідомив про тяжкий стан її дочки і розмовляв з жінкою до прибуття свого спільника, який повинен був виманити гроші. 

Жінка відповідала на запитання незнайомця, які ніби потрібні для заповнення медичних документів. Жінка повірила лікарю-шахраю та передала заощадження його спільнику. 

Після передачі коштів жінка зателефонувала доньці, аби дізнатися про її стан. Донька повідомила, що не потрапляла в ДТП і з нею все добре, а жінка зрозуміла, що її ошукали.

Нагадаємо, що на Полтавщині розшукують шахраїв, які працюють за новою схемою. Зловмисники ошукують людей у соціальних мережах під приводом фінансової допомоги.

Шахраї створюють сторінки-клони офіційних сторінок, де пропонують людям, які постраждали від війни, ввести персональні дані та номери банківських карток для отримання начебто соціальних виплат. Після цього вони знімають кошти з карток жертв.

Loading...