Школа після звільнення Херсона. Ілюстративне фото
Школа після звільнення Херсона. Ілюстративне фото

Фото – Virginie Nguyen Hoang

Навчання у дистанційному режимі рекомендують здійснювати 23-24 лютого.

Про це ЗМІСТу повідомила пресслужба Полтавської обласної військової адміністрації 21 лютого.

Перехід на дистанційне навчання на два дні обумовлений ризиком підвищення ворожої активності та масованих ракетних обстрілів до річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну. Листи з рекомендаціями обласного Департаменту освіти спрямували до усіх навчальних закладів Полтавщини.

Раніше міський Департамент рекомендував школам Полтави перейти на дистанційне навчання на 23-24 лютого у зв'язку зі зверненнями від батьків та директорів шкіл.

Днями речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат в ефірі радіо «Донбас.Реалії» розповів, що 23-24 лютого можна прогнозувати масовані ракетні обстріли території України. 

«23 лютого – ми знаємо, це день захисника вітчизни у них, а старе свято день радянської армії – військово-морського флоту. Очевидно, туди прагнуть, у совок. Варто їм перейменувати це свято, воно для них є сакральним. Друга – річниця вторгнення. Це дві дати, коли варто бути пильними, у підвищеній боєготовності [...] Чекаємо на можливі провокації, будемо адекватно реагувати».

Нагадаємо, що від ворожих атак у ніч з 15 на 16 лютого постраждали Піщанська, Омельницька та Кременчуцька громади. Пошкоджень зазнали понад 30 будинків.

Loading...