Школяру з Полтавщини потрібна допомога – у нього пошкоджені обидві півкулі мозку

Автор: Юлія Шинкар, 29 липня, 17:08

Фото: Євген Вертелецький


1 лютого 16-річний учень Воскобійницької ЗОШ Євген Вертелецький знаходився в автомобілі, який потрапив у ДТП. Юнак отримав тяжкі травми й зараз знаходиться у важкому стані.

За словами мами хлопця, Ірини Вертелецької, Євген п'ять місяців перебував у Полтавській дитячій міській клінічній лікарні.

Лікарі зробили все можливе, аби врятувати життя, але у хлопця пошкоджені обидві півкулі мозку. Він перебуває без свідомості, у вегетативному стані. Відкриває очі, але не говорить. Не впізнає рідних, не сидить, лежить нерухомо. Харчується через зонд.

На лікування вже витратили майже 200 тис. грн, далі – лише реабілітація, яка коштуватиме ще дорожче. Тому рідні Євгена просять усіх небайдужих людей про допомогу.

Зараз хлопець знаходиться в Науково-практичному центрі нейрореабілітації «Нодус», що в Броварах. У центрі з ним активно займаються найкращі лікарі, щоб «розбудити» мозок. Але для того, щоб реабілітація була ефективною, треба зробити ряд складних операцій: поставити гастростому, закрити дефект черепа після трепанації. Сама реабілітація та операції коштують сотні тис. грн, таких грошей в родини не має.

Документи з лікарні

«Нам зараз не можна повертатися додому доживати і втрачати дорогоцінний час. Будь ласка, благаємо, допоможіть! Кожна копійка дорога! Женя завжди був добрим хлопцем, зробіть і для нього добро. Давайте подаруємо йому життя», – говорить мама юнака.

Номер карти мами Приват Банк 4149 4991 4035 9561 Вертелецька Ірина Іванівна.

Опублікована: 29 липня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація