Костянтин Жеваго
Костянтин Жеваго

Джерело – latifundist.com

Дату засідання перенесли на 19 січня, бо адвокати Костянтина Жеваго та сторона обвинувачення попросили більше часу для розгляду справи.

Про це повідомили Reuters. 

Французький суд у Шамбері того ж дня має ухвалити рішення щодо подальшої долі 48-річного мільярдера – або він залишиться за ґратами до наступного слухання, або може бути звільнений. 

Раніше Державне бюро розслідувань України оголосило мільярдера в розшук за підозрою в розтраті коштів, пов’язаних зі зникненням 113 мільйонів доларів із нині збанкрутілого банку «Фінанси та Кредит». 27 грудня в одному з готелів Куршевелю представники поліції Французької Республіки затримали бізнесмена. 

Констянтин Жеваго заперечував будь-які правопорушення та відмовляється від запиту про його повернення в Україну. На засідання олігарх попросив дозволу покинути в’язницю та запропонував внести заставу в мільйон євро, щоб його тимчасово звільнили. 

Нагадаємо, що фонд гарантування вкладів фізичних осіб позивається до власника банку «Фінанси та Кредит» Костянтина Жеваго про відшкодування збитків банку та його кредиторів. У Фонді повідомляють, що отримали фінальні висновки від лондонських юристів влітку 2022 року і почали готуватись до процесу в Україні.

Loading...