Справа побиття журналіста Ярослава Журавля: обвинувачений на лікарняному, свідок зайнятий на виборах

Автор: Віталій Крицький, 6 березня, 12:45

Фото: Михайло Алоєв (в центрі)


У середу, 6 березня, у Київському райсуді Полтави не відбулося чергове засідання у справі побиття журналіста Ярослава Журавля.

Причина – один із обвинувачених, Михайло Алоєв, перебуває на лікарняному до 7 березня. Його адвокат надав довідку з лікарні, у якій вказано, що в Алоєва – застаріла травма лівого колінного суглобу, і, можливо, у майбутньому обвинуваченого прооперують.

Прокурор місцевої прокуратури Максим Погорєлов попросив призначити нову дату судового засідання, а також забезпечити явку обвинуваченого й свідків.

Наступне засідання відбудеться 18 березня о 13:30.

Зауважимо, що свідок Сергій Чередніченко знову не прийшов на засідання. Адвокат сторони обвинувачення Володимир Гура розказав, що Чередніченко відсутній на засіданнях через виборчу кампанію Президента:

«Він же голова штабу Іллі Киви. Каже: як же я його кину під час виборів».

На запитання прокурору Погорєлову, чи є участь у виборчому процесі підставою для того, щоб Чередніченко не з’являвся на засідання, прокурор відповів:

«Поважність причини неявки свідка визначає суд. Він попередньо повідомляв Чередніченка про засідання. Його буде викликано повторно на наступне засідання».

Зауважимо, що сам Ярослав Журавель стверджує, що сьогодні, після закінчення засідання, бачив Михайла Алоєва недалеко від суду.

Нагадаємо, справу про побиття журналіста передали до суду 29 серпня. За нанесення умисного тілесного ушкодження середньої тяжкості законодавство (ст. 122 ККУ) передбачає до трьох років позбавлення волі. 

18 травня прибічники місцевого очільника Соціалістичної партії Сергія Чередніченка в його офісі зламали щелепу журналісту інтернет-видання «Трибуна» Ярославу Журавлю. За словами постраждалого, він разом із місцевим активістом Дмитром Демусом прийшли до соціалістів через попередні погрози Демусу. Удари Журавель отримав миттєво, після прохання не лаятися. Сам Сергій Чередніченко зазначає, що обидва «гості» – провокатори. Наступного дня назвали імена ймовірних нападників – Антон Пазенко та Михайло Алоєв.

Додамо, на попередньому судовому засіданні ще один сідок зі сторони обвинувачення змінив свої покази. Попередньо від них відмовився активіст «СПУ» Дмитро Коваль.

Сам потерпілий Ярослав Журавель прогнозує, що суд дасть обвинуваченим умовний термін.

Фото Олега Журавля

Опублікована: 6 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація