Справу поновлення на посаді ексначальника полтавського управління охорони здоров’я відклали до березня

Автор: Єгор Рудь, 29 січня, 15:59

Фото: Справу поновлення на посаді ексначальника полтавського управління охорони здоров’я відклали до березня


Розгляд позовної заяви Сергія Котова відклали до 2 березня, адже профільний Департамент виконкому Полтавської міськради не повністю надав усі необхідні документи.

Таке рішення ухвалила суддя Полтавського окружного адмінсуду Наталія Алексєєва під час підготовчого засідання у середу, 29 січня. У судову залу з’явився позивач Сергій Котов, який намагається визнати протиправним своє звільнення, скасувати відповідне розпорядження. А також поновитися на посаді та стягнути кошти за час вимушеного прогулу.

Представник позивача, адвокат Володимир Бибик зазначив, що раніше суд зобов’язав відповідачів (Департамент охорони здоров'я та соцрозвитку та секретар ПМР Олександр Шамота) надати засвідчені копії та перелік документів щодо звільнення його клієнта. Але, як виявилося, усе необхідне не було надане:

«Ознайомившись учора із матеріалами справи, я не побачив, що відповідачі у повній мірі виконали цю ухвалу. Оскільки не надали частини документів суду і не повідомили про неможливість їх подання».

Зокрема, йдеться про:

  • штатний розпис управління охорони здоров'я та департаменту соціального розвитку на жовтень, грудень 2019 року;
  • довідку із зазначенням формули розрахунку з посиланням на відповідні нормативні та середньоденну та середньомісячну заробітну плату за останні дві місяці перед звільненням;
  • інформацію щодо функціональних обов’язків працівників Департамент охорони здоров'я та соцрозвитку рівнозначні функціональним обов’язкам начальника управління охорони здоров'я виконкому ПМР (посадові інструкції).

Тож відповідачі мають направити необхідні документи позивачу, а суду надати письмове підтвердження не пізніше 26 лютого.

Нагадаємо, що позовну заяву Сергія Котова зареєстрували в Полтавському окружному адмінсуді у четвер, 9 січня.

Також директором Департаменту охорони здоров'я та соцрозвитку стала Вікторія Лоза.

Опублікована: 29 січня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація