«Старнайт» VS міська влада: суд визнав припис на демонтаж прибудови до «Котляріка» законним

Автор: Вікторія Баберя, 12 квітня, 10:59

Фото: Суд визнав припис на демонтаж прибудови до «Котляріка» законним (фото Олега Журавльова)


Полтавський окружний адмінсуд відмовив ТОВ «Старнайт» в задоволення позову щодо скасування припису на демонтаж прибудови до екс-кінотеатру Котляревського.

Відповідне рішення ухвалила суддя Світлана Сич 8 квітня. ТОВ «Старнайт» відмовили в задоволення адмінпозову щодо визнання протиправними та скасування рішень міськради та Інспекції по контролю за благоустроєм. Про стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Таким чином, суд визнав рішення ПМР «Про анулювання дії паспорту прив'язки тимчасової споруди по вул. Соборності, 31» та припис Інспенції щодо демонтажу прибудови до екс-кінотеатру імені Котляревського законними.

Адвокатка «Старнайту» Галина Марченко пояснила, що апеляційну скаргу на дане рішення суду подавати будуть, усі деталі стануть відомі після оприлюднення повного тексту ухвали, передає «UA:Полтава».

Нагадаємо, ТОВ «Старнайт» звернулося до Полтавського окружного адмінсуду 6 листопада. Наприкінці лютого стало відомо, що до справи у якості третьої особи залучили Мінкультури. Адже рішення у даній справі вплине на права, інтереси та зобов'язання Міністерства, яке здійснює відповідні повноваження у сфері охорони культурної спадщини.

Крім того, нещодавно Верховний Суд визнав незаконним передачу в оренду приміщення та перебудову екс-кінотеатру імені Котляревського, датовану 2013 роком.

Також, наразі тривають судові процеси щодо розірвання договорів оренди на приміщення «Котляріка» із ТОВ «Старнат».

Опублікована: 12 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація