У справі демонтажу прибудови до екс-кінотеатру Котляревського залучили Мінкультури

Автор: Вікторія Баберя, 20 лютого, 17:51

Фото: У справі демонтажу прибудови до екс-кінотеатру Котляревського залучили Мінкультури (Фото Олега Журавльова)


Міністерство культури України залучили у якості третьої особи до справи за позовом ТОВ «Старнайт» щодо демонтажу прибудови до екс-кінотеатру Котляревського.

Із відповідним клопотанням про залучення Мінкульту на стороні відповідача звернувся представник міськради Руслан Божко. Суддя Полтавського окружного адмінсуду Світлана Сич ухвалила рішення задовольнити його, хоча представниця «Старнайту» Галина Марченко заперечувала проти цього.

Як стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, в обґрунтуванні клопотання зазначено, що рішення у даній справі вплине на права, інтереси та зобов'язання Міністерства, адже воно здійснює відповідні повноваження у сфері охорони культурної спадщини. Також Мінкультури проводило відповідну перевірку пам'ятки архітектури національного значення «Дворянське зібрання», складової частини пам'ятки «Ансамбль Круглої площі» та виносило обов'язкові до виконання приписи.

Нагадаємо, 6 листопада ТОВ «Старнайт» звернулося до адмінсуду з вимогою скасувати та визнати протиправними рішення сесії міськради та припис Інспеції по контролю за блаоустроєм. Згідно з ними, «Старнайту» мають анулювати дії паспорту прив'язки та надалі власники мають демонтувати прибудову по вул. Соборності, 31.

Опублікована: 20 лютого 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація