Суд не дозволив арештувати 165 тис. доларів та 762 тис. грн, які детективи НАБУ вилучили під час обушків по справі корупції в ОДА

Автор: Максим Самойдюк, 15 березня, 13:16

Фото: Валерій Головко


Детективи НАБУ провели обшуки у квартирі радника першого заступника голови ОДА Андрія Пісоцького, проте частину вилучених коштів суд не дозволив арештувати.

22 лютого детективи Національного антикорупційного бюро провели обшуки у справі щодо систематичного вимагання хабарів керівництвом Полтавської ОДА в одного з підрядників. За результатами обшуків суд арештував 179 тис. євро, МакБук та Mercedes G 63 AMG, які можуть бути речовими доказами у справі. Проте детективи НАБУ вилучили більше.

З ухвали, опублікованої в Єдиному державному реєстрі судових рішень, відомі подробиці обшуку в квартирі радника першого заступника голови ОДА Андрія Пісоцького –  Олександра Літвінова. У його квартирі детективи НАБУ вилучили:

  • 179 тис. євро;
  • 165 тис. доларів;
  • 762 тис. грн;
  • 5 банківських карточок на його ім’я;
  • МакБук.

Проте слідчий суддя Солом’янського райсуду Києва наклала арешт лише на 179 тис. євро, МакБук та банківські картки. В іншому відмовила. Суддя врахував, що ці кошти зазначені в декларації дружини Літвінова, а отже нема підстав вважати, що вони набуті незаконним шляхом.

Адвокат Літвінова намагався «відстояти» й інші речі, проте суддя не прислухався до решти аргументів.

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко ініціював відставку голови Полтавської ОДА Валерія Головка та його першого заступника Андрія Пісоцького після цих обшуків.

Опублікована: 15 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація