Тарас Кутовий розбився в авіакатастрофі через туман і відсутність досвіду

Автор: Віталій Крицький, 28 жовтня, 16:49

Фото: Тарас Кутовий


Ексміністр аграрної політики Тарас Кутовий розбився через погані погодні умови і відсутність достатнього досвіду для керування гелікоптером.

У понеділок, 28 жовтня, директор Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами Олег Бабенко повідомив попередні результати спеціальної комісії, яка розслідує обставини авіакатастрофи за участю Тараса Кутового.

За словами Бабенка, через сильний туман Кутовий знизився на дуже малу висоту і хотів виконати посадку, але різко дав кермо від себе і «носом» врізався в землю. Кутовий втратив просторове положення гелікоптера в умовах обмеженої видимості і вже нічого не міг із цим зробити.

«Усього 50 годин польотів. Це означає, що досвіду у нього не було взагалі. Він мав літати з інструктором не менше 150 годин. Крім того, він не повинен навіть підійматися в повітря при такому тумані. Чому він полетів – не розумію. Якщо ж він уже вирушив і побачив, що така кепська погода, то міг би повернутися назад. Туман і відсутність досвіду – це попередні причини».

Місце аварії

Нагадаємо, у понеділок, 21 жовтня, в Оржицькому районі, за 16 км від села Тарасенкове розбився гелікоптер Robinson 44 II. Пілотом був ексміністр аграрної політики Тарас Кутовий.

Вертоліт політика слідував за маршрутом Київ – Нижні Млини Полтавського району.

Прокуратура Полтавської області повідомила, що правоохоронці розпочали кримінальне провадження. Попередня кваліфікація – ст. 291 (порушення чинних на транспорті правил) КК України.

Опублікована: 28 жовтня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

РеєстраціяWhoops, looks like something went wrong.