IMG_20221129_162653_614

Надійшла звістка про загибель Олександра Корпаня з Лохвицької громади та Ігоря Гаращенка з Решетилівської громади.

Олександр Корпань був мобілізований до лав Збройних сил України 29 березня та у званні солдата проходив військову службу на Донеччині. Служив на посаді сапера інженерно-саперного відділення інженерної роти. 

На Харківщині в селі Гнилиця Перша воїн отримав чисельні поранення у результаті вибуху під час обстеження будівлі 28 листопада. Помер при транспортуванні у лікарню. 

Олександр Корпань народився 2 лютого 1996 року в селі Старий Хутір. У 2011 році закінчив 9 класів Гирявоісковецької школи, після чого навчався у Роменському фаховому коледжі та  у ПТУ №32 міста Червонозаводське, яке закінчив у 2015 році, здобувши професії апаратника дифузії, столяра.  

Працював на Сумщині будівельником. У травні 2016 року був призваний на строкову військову службу. В подальшому вступив на контрактну службу і з жовтня 2016 року перебував у зоні проведення АТО на сході України, захищаючи її незалежність і територіальну цілісність.  У 2020 році повернувся додому та працював охоронником у ТОВ «Харківецьке». 

30 листопада Олександр Корпань назавжди повернеться додому. Зустріч траурного кортежу живим коридором відбудеться об 11:00 у селі Старий Хутір. 

Прощання із загиблим розпочнеться о 12:00 годині за адресою: вулиця Нижня Лучка, 2. Поховають молодого захисника на кладовищі у його рідному селі.

Молодший сержант Ігор Гаращенко з Решетилівської громади поліг 23 листопада в районі населеного пункту Новомихайлівка Донецької області. 

7-го жовтня 2019 року воїна призвали на строкову військову службу, де він підписав контракт зі Збройними Силами України та був направлений для подальшого проходження служби на посаду командира міномета мінометного взводу.

Прощання з воїном відбудеться 30 листопада у Полтаві біля Свято-Успенського собору. О 14:00 у Шевченківці Ігоря Гаращенка проводжатимуть в останню путь.

Вічна пам'ять захисникам України.

Loading...