Ігор Андрущенко та Євген Лопуцько

Ігор Андрущенко з Лохвицької громади та Євген Лопуцько з Горішньоплавнівської громади віддали життя за Україну.

Захисник Ігор Андрущенко 1988 року з Лохвиці поліг під час обстрілу російськими військовими неподалік Мазанівки Слов’янського району на Донеччині 21 серпня.

У рідному місті навчався у Лохвицькій школі №3. Останнім часом  працював водієм у ДП «Лохвицький шлях».  

25 березня воїна призвали до лав Збройних сил України по мобілізації. Ігор Андрущенко мав звання солдата, служив на посаді стрільця-санітара механізованого відділення. 

Воїн Євген Лопуцько 1989 року народження  загинув у бою на Харківщині. Із захисником попрощалися в рідному селі Салівка 22 серпня. 

Євген Лопуцько навчався з 1995 по 2006 рік у Салівській школі, яку закінчив із золотою медаллю. Проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. У 2012 році закінчив Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, отримавши кваліфікацію інженера-механіка. Працював за фахом на кількох підприємствах.

У 2015-2016 роках Євген Лопуцько захищав Україну на Сході. З першого дня повномасштабної війни пішов на фронт. Майже пів року боронив країну, а 16 серпня загинув поблизу населеного пункту Сулигівка Ізюмського району Харківської області.

Пам’ятаємо наших захисників.

Loading...