У голови Полтавської ОДА буде новий радник – Катерина Маркечко звільнилася

Автор: Вікторія Баберя, 13 лютого, 14:18

Фото: Катерина Маркечко (фото з соцмереж)


Катерина Маркечко підтвердила ЗМІСТу, що вона звільнилася за власним бажанням.

Причини свого звільнення експосадовиця коментувати відмовилася. Вона була радницею голови облдержадміністрації Олега Синєгубова з питань комунікації та виконувала функцію прессекретарки. Наразі Маркечко вже не виконує свої обов'язки, і хто став її наступником, вона не знає і сказала: «Мене це не цікавить».

Новим радником з комунікації стане Олександр Костенко, родом з Луганщини. Він працював директором Департаменту масових комунікацій Луганської облдержадміністрації (звільнився з посади 5 вересня 2019-го).

Олександр Костенко

У коментарі ЗМІСТу Олександр Костенко зазначив, що офіційно його ще не представили, але він наразі допомагає вибудовувати комунікаційну стратегію очільнику Полтавської ОДА. Ймовірно, Костенко очолить відповідний департамент або відділ, і це призначення не є останнім. З Катериною Маркечко вони не перетиналися раніше, зазначив він.

Тож, в Олега Синєгубова зараз наступні радники (враховуючи штатних та позаштатних): Віта Ковальська, Олександр Ткач, Євген Кабацький, Олег Савлучинський та Олексій Іщенко.

Додамо, директорка Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко також звільнилася з посади.

Опублікована: 13 лютого 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація