У лікарні померла вчителька української мови полтавської школи №11

Наталія Пасішна
Наталія Пасішна

Фото оприлюднила Анна Берегова

Передчасно померла вчителька полтавської школи №11 Наталія Пасішна.

Про це повідомила директорка школи Анна Берегова.

Наталія Пасішна померла 7 лютого. У школі вона викладала українську мову та літературу. Мала вищу категорію та звання вчителя-методиста.

«Наталія Миколаївна була інтелігентом у всьому: у житті, роботі, стосунках з тими, хто її оточував, довірлива і порядна з колегами. Усі, хто її знав, любили й поважали  за чуйне і добре серце, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм. У кожному учневі вона залишила частку свого серця», – пишуть про Наталію Пасішну. 

Наталія Пасішна
Наталія Пасішна

Днями стало відомо, що Наталія Пасішна перебувала у важкому стані в реанімації хірургічного відділення. Для жінки шукали донорів, адже вона потребувала плазми крові. Попри зусилля лікарів, врятувати її не вдалося.

Світла пам’ять Наталії Пасішній!