У лікарні померла вчителька української мови полтавської школи №11

Фото оприлюднила Анна Берегова
Передчасно померла вчителька полтавської школи №11 Наталія Пасішна.
Про це повідомила директорка школи Анна Берегова.
Наталія Пасішна померла 7 лютого. У школі вона викладала українську мову та літературу. Мала вищу категорію та звання вчителя-методиста.
«Наталія Миколаївна була інтелігентом у всьому: у житті, роботі, стосунках з тими, хто її оточував, довірлива і порядна з колегами. Усі, хто її знав, любили й поважали за чуйне і добре серце, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм. У кожному учневі вона залишила частку свого серця», – пишуть про Наталію Пасішну.

Днями стало відомо, що Наталія Пасішна перебувала у важкому стані в реанімації хірургічного відділення. Для жінки шукали донорів, адже вона потребувала плазми крові. Попри зусилля лікарів, врятувати її не вдалося.
Світла пам’ять Наталії Пасішній!