У музеї презентують 3D фільм про Полтавську битву

Автор: Анна Аксюк, 24 червня, 09:11

Фото: У музеї презентують 3D фільм про Полтавську битву (Джерело - ksovd.org)


У рамках відзначення 310-річчя подій Великої Північної війни на Полтавщині та Полтавської битви у музеї історії Полтавської битви вперше покажуть фільм «Полтавська битва», створеного в 3D форматі полтавським художником Олегом Лебединським.

Цікаво, що уперше в історії автором візуалізовано карти шведського Генерального Штабу, створені на основі досліджень військового топографа Карла Бенедика протягом 1914-1918 років.

Тематичний захід у музеї розпочнеться 27 червня  о 12.00. У програмі також можна буде побачити презентації нових експозиційних доповнень.

Пів року тривала спільна робота музейників із Лабораторією історичного одягу з Києва та її керівником Святославом Сичевським та одеським істориком одягу Сергієм Шаменковим.

Тепер в експозиції другої зали «Українська держава до подій Великої Північної війни (1648-1700 рр.)» буде презентовано манекен сердюка – козака-піхотинця, представника  професійного війська.

До роботи над створенням образу вояка  долучився й полтавський художник Ігор Гречановський.  В експозиції цієї зали заплановано також презентацію планшета з документами – основні міжнародні договори, які укладала Україна з європейськими державами, та угоди гетьманського уряду з Московією.

Також цього дня гості музею зможуть ознайомитися з оновленим картографічним матеріалом періоду Великої Північної війни та Полтавської битви та путівником «Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви», переглянути виставку нумізматики із фондів музею.

А о 16-й годині представники реконструкторського руху України – Сергій Шаменков з Одеси, Святослав Сичевський та Артем Папакін з Києва, прочитають у музеї  лекцію «Козацьке військо другої половини ХУІІ - початку ХУІІІ століття».

Опублікована: 24 червня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація