Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – nmuofficial.com

Команда американських медиків із міжнародної неурядової організації Team Rubicon проводить тренінги для українських медиків.

Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я України 28 вересня.

У серпні та вересні понад 1,2 тисячі українських лікарів різних медичних спеціальностей пройшли тренінги, присвячені новим методикам зупинки кровотечі та лікування уражень хімічною зброєю на полі бою. 

Тренінги відбулися у 8 областях України та 11 містах, зокрема у Львові, Тернополі, Чорткові та Шумську. Наступні навчання відбудуться в Полтаві, Хмельницькому, Житомирі, Черкасах, Кременчуці, Кривому Розі, Дніпрі, Харкові та на Київщині.

Іноземні фахівці навчають українських медпрацівників за такими напрямами:

  • зупинка кровотечі з основами першої медичної допомоги, лікування уражень хімічною зброєю;
  • долікарняна допомога: медичне сортування й допомога у разі травматичного шоку, вибухові ураження та травми на полі бою, ультразвукове дослідження у пунктах надання допомоги. 

Медики відточать свої знання та зможуть застосовувати їх на місці надання медичної допомоги. Ці навички також використовуватимуть для оцінювання травм у польових умовах, що потрібно для діагностики та лікування поранених пацієнтів. 

Team Rubicon – це міжнародна неурядова організація, яка об’єднує навички та досвід військових ветеранів з оперативними службами для швидкого реагування та допомоги у випадку надзвичайних ситуацій. До команди входять кваліфіковані медики, які проводять тренінги та навчання для українських спеціалістів, а також надають медичну допомогу населенню. 

Нагадаємо, що полтавські військові медики отримали евакуаційний автобус.

Loading...