У Полтаві наступного року планують забезпечити відеонагляд за меморіальними дошками полеглим АТОвцям

Автор: Віталій Крицький, 17 грудня, 16:24

Фото: Камери відеоспостереження


Після нещодавніх актів вандалізму меморіальні дошки освітлять і обладнають відеокамерами в межах програми «Безпечне місто».

У вівторок, 17 грудня, на містобудівній депутатській комісії розглянули звернення Вадима Ямщикова щодо встановлення камер зовнішнього відеоспостереження та освітлення біля меморіальних дошок полеглих учасників АТО. Це необхідно для усунення загрози їх повторного пошкодження.

Ямщиков нагадав, що з 2016 року в Полтаві відбуваються акти вандалізму щодо меморіальних дошок. Тоді сім'ї та близькі полеглих неодноразово зверталися до колишнього міського голови Олександра Мамая з приводу встановлення освітлення і камер. Однак, за весь цей час цього зроблено не було. Камери встановили тільки на Алеї Героїв, але вони так і не підключені до системи «Безпечне місто».

Вадим Ямщиков

Заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко повідомив, що в бюджет на 2020 рік закладено 3 млн грн на закупівлю нових камер відеоспостереження в місті.

«Якщо депутати проголосують за виділення 3 млн грн, ми встановимо відеокамери і на меморіальні дошки, і на список адрес, які запропонувала Нацполіція».

Загалом, у Полтаві встановлені 18 меморіальних дошок полеглим воїнам АТО. Ще дві знаходяться на етапі погодження з міською владою й розробку документації.

Пригадаємо, полтавська поліція проводить розслідування щодо розбиття інтерактивної дошки на алеї пам’яті Воїнів АТО в ніч на 30 листопада. Тієї ночі Полтавою прокотилася хвиля вандалізму:

  • розбита інтерактивна дошка;
  • спалили автомобіль волонтерів;
  • пошкодили меморіальну дошку Сергію Лимарю.
Опублікована: 17 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація