gEAF4TzShNStjmmd

У ніч з 24 на 25 січня на офісі полтавського осередку партії «Опозиційна платформа – За життя» червоними літерами лишили образливі написи.

Також невідомі облили фарбою двері та інформаційні атрибути партії. Першими про це повідомили   у «Depo.Полтава».

За словами речника поліції Полтавщини Юрія Сулаєва, поліцейськими Київського району міста Полтави відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 296 Кримінального кодексу України за фактом хуліганства.

Наразі триває досудове розслідування, а правоохоронці мають підстави вважати, що у злочині брали участь щонайменше 2 особи.

Офіс міського осередку партії ОПЗЖ (Фото – poltava.depo.ua)Отримати коментар голови Полтавського міського осередку партії «Опозиційна платформа – За життя» Іллі Киви наразі не вдалося.

Нагадаємо, що раніше до Полтави приїздили Віктор Медведчук, Вадим Рабінович та Ілля Кива, аби представити голову міського осередку ОПЗЖ.

Також, після бійки народного депутата, голови Полтавського міського осередку партії «Опозиційна платформа – За життя» Іллі Киви у Київському ресторані «Моссо», Генпрокурор Руслан Рябошапка відкрив кримінальне провадження за фактом нанесення тілесних ушкоджень ветерану АТО Михайлу Майману.

Loading...