У Полтаві підприємців-орендарів комунальних приміщень звільнять від щомісячної плати

tuvyceqffw6cwldx

Від орендної плати підприємців звільнять лише на час, протягом якого користуватися майном було неможливо, а не на весь період карантину. Плату нараховуватимуть з часу відновлення роботи.

Відповідний проєкт рішення опублікували на сайті Полтавської міської ради 1 червня. Нині до переліку увійшли лише 5 орендарів. Проєкт, за словами члена бюджетної комісії ПМР Юліана Матвійчука, – пробний. Адже список доповнять – підприємці продовжують надсилати заяви. 

Щоб потрапити до переліку, потрібно надіслати заяву до Управління комунальним майном міськради. Про це сказав голова бюджетної комісії Едуард Волков. Юліан Матвійчук також зазначив, що можна відправити лист на ім’я секретаря міської ради Олександра Шамоти або ж зв’язатися з ним телефоном. 

Проєкт рішення мають розглянути на бюджетній комісії, що відбудеться наступного тижня. Потім – за нього голосуватимуть на черговій сесії. 

Таке рішення полтавська влада ухвалила на основі закону про скасування орендної плати на час карантину, за який Верховна Рада проголосувала 30 березня. 

Згідно з ним, орендарів можна повністю звільнити від сплати орендної плати, зменшити її розмір або ж змінити строки сплати. Це стосується лише підприємців-представників тих сфер, діяльність яких була заборонена під час карантину. Наприклад, освітньої, непродовольчої чи сфери надання побутових послуг.